logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

Tekma Underground - Litus

polfinale NEW 2. Liga 2021 2Liga
Torek 15.03.22 21:30


1/4 2/4 3/4 4/4
14:20 14:15 18:18 12:6


Underground Barber Kranj 21
# Igralec Met za 1 Met za 2 Met za 3 Točke Skoki Podaje ON EFF
10 Lovro Kavčič 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0% 0 2 0 0 2
11 Žiga Brcar 1 3 33% 5 9 56% 0 4 0% 11 4 1 0 6
12 Lev Jošt 0 0 0% 1 2 50% 0 0 0% 2 2 0 1 2
13 Tim Uršič 2 4 50% 1 2 50% 0 2 0% 4 3 1 2 1
14 Gašper Lavrič 0 0 0% 5 6 83% 1 2 50% 13 10 0 4 17
15 Blaž Šimunkovič 7 8 88% 0 1 0% 2 9 22% 13 1 1 1 5
4 Maks Kodrič 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0% 0 0 1 0 1
5 Anžež Brcar 1 1 100% 1 2 50% 0 2 0% 3 2 1 1 2
6 Domen Dobrovoljc 4 4 100% 2 8 25% 0 0 0% 8 1 3 3 3
8 Miha Globevnik 0 0 0% 2 4 50% 0 0 0% 4 2 0 5 -1
Skupaj 15 20 75% 17 34 50% 3 19 16% 58 27 8 17 40
Primerjava ekipe
Ime ekipe Met za 1 Met za 2 Met za 3 Točke Skoki Podaje ON EFF
Underground 15 20 75% 17 34 50% 3 19 16% 58 27 8 17 40
Litus 5 9 56% 12 36 33% 10 32 31% 59 28 12 24 32
Litus 21
# Igralec Met za 1 Met za 2 Met za 3 Točke Skoki Podaje ON EFF
1 DANIJEL JOLIĆ 3 4 75% 4 9 44% 1 6 17% 14 3 2 3 5
11 GORAN MUZGA 0 0 0% 0 1 0% 1 2 50% 3 1 0 4 -2
15 ROK ŠRAJ 0 0 0% 0 0 0% 0 1 0% 0 0 0 2 -3
31 PRIMOŽ ŠPES 0 0 0% 0 0 0% 2 3 67% 6 0 0 2 3
4 MATIJA REPINA 0 0 0% 0 2 0% 1 5 20% 3 3 1 4 -3
6 ALJAŽ ZUPAN 0 0 0% 1 5 20% 0 0 0% 2 4 0 1 1
7 MARTIN KOLENC 0 0 0% 0 1 0% 3 8 38% 9 5 1 2 7
8 ROK SERUČAR 2 5 40% 4 14 29% 0 0 0% 10 9 4 3 7
9 TOM ŠRAJ 0 0 0% 3 4 75% 2 7 29% 12 3 4 3 10
Skupaj 5 9 56% 12 36 33% 10 32 31% 59 28 12 24 32

Sponzorji Lige K40 v sezoni 2020/21

brce logo mali
megaflor
bazen logo mali
agilcon
burger logo mali
itn logo
avtoservis selan
genis
gls logo
pvc markus
vzajemna logo mali
LEKARNA
tp metal sponzor
stow
bozicnejelke
jeklarna logo
vitaminwell
underground
wisdom
kocman logo
fida mini2
bigbang mali
caleffi1
cotron logo k40
bilban logo
riso scotti
hitrostcom
wd40
erdinger

Napoved tekem

1/4 finale ANTA Torek 14.02.23 21:00
1/4 finale ANTA Sreda 15.02.23 21:00
1/4 finale ANTA Petek 17.02.23 19:30
1/4 finale ANTA Nedelja 19.02.23 17:00
7. krog Vzhod Sobota 25.02.23 18:30
10. krog Vzhod Sobota 25.02.23 18:30

Rezultati tekem

1/8 FINALA ANTA Petek 03.02.23 18:30
1/8 FINALA ANTA Petek 03.02.23 18:30
1/8 FINALA ANTA Sreda 01.02.23 21:00
1/8 FINALA ANTA Torek 31.01.23 21:00