logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

Tekma Litus - Underground

polfinale NEW 2. Liga 2021 2Liga
Torek 29.03.22 21:30


1/4 2/4 3/4 4/4
22:14 16:15 23:11 5:16


Litus 21
# Igralec Met za 1 Met za 2 Met za 3 Točke Skoki Podaje ON EFF
1 DANIJEL JOLIĆ 4 4 100% 3 7 43% 2 5 40% 16 5 1 1 14
11 GORAN MUZGA 0 0 0% 0 0 0% 0 2 0% 0 1 1 2 -2
15 ROK ŠRAJ 0 0 0% 0 1 0% 0 1 0% 0 1 0 1 -2
31 PRIMOŽ ŠPES 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0 0 0
4 MATIJA REPINA 0 0 0% 3 5 60% 1 7 14% 9 2 0 4 -1
7 MARTIN KOLENC 0 0 0% 5 6 83% 1 5 20% 13 2 1 4 7
8 ROK SERUČAR 2 4 50% 4 11 36% 0 1 0% 10 14 0 4 10
9 TOM ŠRAJ 2 2 100% 2 5 40% 4 6 67% 18 4 2 2 17
Skupaj 8 10 80% 17 35 49% 8 27 30% 66 29 5 18 52
Primerjava ekipe
Ime ekipe Met za 1 Met za 2 Met za 3 Točke Skoki Podaje ON EFF
Litus 8 10 80% 17 35 49% 8 27 30% 66 29 5 18 52
Underground 9 18 50% 13 32 41% 7 25 28% 56 22 7 9 34
Underground Barber Kranj 21
# Igralec Met za 1 Met za 2 Met za 3 Točke Skoki Podaje ON EFF
11 Žiga Brcar 1 7 14% 7 10 70% 4 9 44% 27 9 2 2 22
12 Lev Jošt 2 2 100% 0 0 0% 0 0 0% 2 1 0 0 3
14 Gašper Lavrič 0 0 0% 2 5 40% 1 5 20% 7 5 0 2 3
15 Blaž Šimunkovič 5 5 100% 1 4 25% 2 9 22% 13 1 3 2 5
4 Maks Kodrič 0 0 0% 0 2 0% 0 0 0% 0 0 0 0 -2
5 Anžež Brcar 0 3 0% 0 0 0% 0 1 0% 0 2 0 1 -3
6 Domen Dobrovoljc 1 1 100% 2 8 25% 0 1 0% 5 0 1 2 -3
7 Miha Globevnik 0 0 0% 1 3 33% 0 0 0% 2 4 1 0 5
Skupaj 9 18 50% 13 32 41% 7 25 28% 56 22 7 9 34

Sponzorji Lige K40 v sezoni 2020/21

brce logo mali
megaflor
bazen logo mali
agilcon
burger logo mali
itn logo
avtoservis selan
genis
gls logo
pvc markus
vzajemna logo mali
LEKARNA
tp metal sponzor
stow
bozicnejelke
jeklarna logo
vitaminwell
underground
wisdom
kocman logo
fida mini2
bigbang mali
caleffi1
cotron logo k40
bilban logo
riso scotti
hitrostcom
wd40
erdinger

Napoved tekem

1/4 finale ANTA Torek 14.02.23 21:00
1/4 finale ANTA Sreda 15.02.23 21:00
1/4 finale ANTA Petek 17.02.23 19:30
1/4 finale ANTA Nedelja 19.02.23 17:00
7. krog Vzhod Sobota 25.02.23 18:30
10. krog Vzhod Sobota 25.02.23 18:30

Rezultati tekem

1/8 FINALA ANTA Petek 03.02.23 18:30
1/8 FINALA ANTA Petek 03.02.23 18:30
1/8 FINALA ANTA Sreda 01.02.23 21:00
1/8 FINALA ANTA Torek 31.01.23 21:00