logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

Tekma Bazen - Komenda

4. krog 1. Liga 2022/23 Zahod
Petek 25.11.22 19:30


1/4 2/4 3/4 4/4
9:16 13:10 14:18 22:23


Bazen bar & BBQ
# Igralec Met za 1 Met za 2 Met za 3 Točke Skoki Podaje ON EFF
0 Tai Ahačič 1 1 100% 5 5 100% 1 1 100% 14 0 0 2 12
1 Gregor Globevnik 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0 0 0
5 Jan Jurgele 0 0 0% 0 0 0% 2 2 100% 6 0 0 4 2
7 Žan Hočevar 0 0 0% 0 0 0% 2 2 100% 6 0 0 3 3
12 Gal Pečnik 1 1 100% 3 3 100% 1 1 100% 10 0 0 2 8
13 Matevž Šilar 1 1 100% 1 1 100% 4 4 100% 15 0 0 3 12
14 Nejc Čuk 0 0 0% 2 2 100% 1 1 100% 7 0 0 2 5
9 Žiga Cafuta 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0 5 -5
Skupaj 3 3 100% 11 11 100% 11 11 100% 58 0 0 21 45
Primerjava ekipe
Ime ekipe Met za 1 Met za 2 Met za 3 Točke Skoki Podaje ON EFF
Bazen 3 3 100% 11 11 100% 11 11 100% 58 0 0 21 45
Komenda 15 15 100% 20 20 100% 4 4 100% 67 0 0 13 59
Komenda
# Igralec Met za 1 Met za 2 Met za 3 Točke Skoki Podaje ON EFF
2 Uroš Burgar 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0 2 -2
7 Aljoša Zorman 8 8 100% 1 1 100% 0 0 0% 10 0 0 2 8
8 Dan Špendal 1 1 100% 5 5 100% 4 4 100% 23 0 0 4 19
10 Anže Štern 0 0 0% 1 1 100% 0 0 0% 2 0 0 0 2
14 Emil Avdič 2 2 100% 3 3 100% 0 0 0% 8 0 0 1 7
21 Blaž Grmek 2 2 100% 9 9 100% 0 0 0% 20 0 0 3 17
30 Anže Marčun 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0% 0 0 0 0 0
77 Žiga Božjak 2 2 100% 1 1 100% 0 0 0% 4 0 0 1 3
Skupaj 15 15 100% 20 20 100% 4 4 100% 67 0 0 13 59

Sponzorji Lige K40 v sezoni 2020/21

brce logo mali
megaflor
bazen logo mali
agilcon
burger logo mali
itn logo
avtoservis selan
genis
gls logo
pvc markus
vzajemna logo mali
LEKARNA
tp metal sponzor
stow
bozicnejelke
jeklarna logo
vitaminwell
underground
wisdom
kocman logo
fida mini2
bigbang mali
caleffi1
cotron logo k40
bilban logo
riso scotti
hitrostcom
wd40
erdinger

Napoved tekem

1/4 finale ANTA Torek 14.02.23 21:00
1/4 finale ANTA Sreda 15.02.23 21:00
1/4 finale ANTA Petek 17.02.23 19:30
1/4 finale ANTA Nedelja 19.02.23 17:00
7. krog Vzhod Sobota 25.02.23 18:30
10. krog Vzhod Sobota 25.02.23 18:30

Rezultati tekem

1/8 FINALA ANTA Petek 03.02.23 18:30
1/8 FINALA ANTA Petek 03.02.23 18:30
1/8 FINALA ANTA Sreda 01.02.23 21:00
1/8 FINALA ANTA Torek 31.01.23 21:00