logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

ALLSTAR2019209Tekma Zvezd Lige ALL STAR je ponudila z zanimivo napadalno košarko. V Kranjski Gori so se na tretji tekmi zvezd zmage veselili igralci Zahoda.

ALL STAR tekma je postregla z zanimivo tekmo, kjer so bili skozi celotno srečanje v prednosti igralci Zahoda. Kljub temu smo bili v drugem polčasu priča povratku ekipe z Vzhoda, ki je na krilih Domna Gorenca zaostanek zmanjšala na manj kot osem točk. Za popoln rezultatski preobrat jim je zmanjkalo časa. Končni rezultat 78:93 za Zahod je s trojko postavil Aljaž Belingar.

ALL STAR 2019
Vzhod : Zahod 78:93 (19:31, 14:18, 19:17, 26:27)
Vzhod: Gorenc 32, Črnigoj 17, Guček 12, Kneževič 6, Kaluža 4, Palamar 3, Mikič 2, Vrhunc 2.
Zahod: Zavrl 20, Belingar 18, Antolovič 13, Stropnik 13, Štern 11, Marčun 6, Dimec 5, Tarman 4, Hlebec 3.

Statistika tekme

Fotogalerija tekme

Med polčasom smo spremljali tekmovanje v metanju torjk, kjer se je zmage veselil Aljaž Belingar. V tekmovanju dvojna moč pa sta v finalu kar 29 točk dosegla Gregor Hlebec in Andraž Antolovič.
MVP tretje ALL STAR tekme je z 11 točkami in kar 16 skoki postal Anže Štern iz ekipe Komenda.