logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

kings vodiceLogatčani so v četrtek gostili ekipo Konzolko Kings, ki je po uvodni zmagi proti Cerknici iskala drugi par točk, vendar so bili na svoji tretji tekmi neuspešni.

Tekmo so suvereno odprli domačini, ki so si v prvi in drugi četrtini priigrali že 19 točk prednosti. V nadaljevanju so se gostje zbrali in zaostanek znižali na vsega deset točk, vendar jim je za kaj več zmanjkalo moči. V zadnji četrtini so Logatčani odigrali čvrsto obrambo in na koncu prišli do visoke zmage z rezultatom 67:43. Pri domačih je bil strelsko najbolje razpoložen Boris Mihajlovič s 17 točkami, pri gostih pa Marcel Šumnik s 14 točkami.

4. krog - Vzhod
Logatec : Konzolko Kings 67:43 (20:11, 21:11, 10:15, 16:6)
Statistika tekme

Matevž Mikuš, Logatec: Z izjemo tretje četrtine, ko smo imeli manjši padec v koncentraciji, smo odigrali solidno tekmo. Prevladovali smo v skoku in z dobro obrambo prišli do nove pomembne zmage. Veseli dejstvo, da se je v logaški dvorani zbralo kar precejšene število navijačev, ki so sigurno prispevali svoj delež k zmagi. Čestitke fantom za borbo in lepo predstavo!
Rok Krizanec, Konzolko Kings: Sprva čestitam nasprotnikom za več kot zasluženo zmago. Mi s svojo igro nikakor ne moremo biti zadovoljni. V napadu je žoga premalo krožila, zgrešili pa smo tudi preveč odprtih metov. Do naslednje tekme bomo te stvari poskušali popraviti in prepričani smo, da se bomo tako veselili svoje druge zmage.