logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

vraniVrani Vransko so v sredo gostovali v Kranju pri ekipi Storžič. Slednji so morali priznati premoč gostom že v prvih minutah tekme.

Tekmo so gostje odlično odprli in si priigrali visoko prednost že po prvi četrtini. Kljub izenačeni drugi četrtini ni kazalo, da bi lahko prišlo do preobrata. Mladi vrani so se borili in s hitrimi napadi višali prednost, ki je na koncu tekme znašala visokih 45 točk, rezultat je bil 52:97. Pri domačih je bil strelsko razpoložen Marko Mikič, ki je zabeležil 16 točk, pri gostih pa se je najbolj izkazal Anej Lisančič s 23 točkami.

4. krog - 2. LIGA K40
Storžič Kranj : Vrani Vransko 52:97 (5:25, 15:17, 22:32, 10:23)
Statistika tekme

Andraž Šušteršič, Storžič Kranj: Tekmo smo slabo začeli. Tokrat je bil nasprotnik enostavno močnejši. Čestitke gostom za povsem zasluženo zmago.
Žan Lisančič, Vrani Vransko: Včerajšno tekmo proti Kranju smo odigrali zelo dobro, tudi rezultat je pokazatelj dobre igre, kot ekipa smo dobro sodelovali od začetka do konca tekme. Odlično smo igrali v obrambi. Čestital bi tudi nasprotniku za požertvovalno igro.