logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

cerknica ekipaCerknica v letošnji pomlajeni zasedbi nabira izkušnje v Ligi K40. Tokrat so zaradi slabega prvega polčasa morali priznati premoč Logatcu.

Tekma se je začela izredno napadalno, saj je vsaka ekipa v prvi četrtini dosegla vsaj dvajset točk. Po prednosti šestih točk po koncu prve četrtine, so v nadaljevanju prvega polčasa domačini naredili ključno razliko. Drugo četrtino so dobili s kar 29:17 in tako na odmor odšli z prednostjo 18 točk. Kljub borbi in želji po preobratu, so igralci Cerknice morali priznati premoč nasprotnikom. Pri domačih se je najbolj izkazal Domen Brglez z 26 točkami, pri gostih pa Žiga Benčan z 28 točkami.
6. krog - Vzhod
Logatec : Cerknica 90:76 (26:20, 29:17, 21:17, 14:22)
Statistika tekme

Matevž Mikuš, Logatec: Danes smo v ekipnem duhu odigrali dobro tekmo, tako v obrambi kot v napadu. Energija in želja je bila od prve do zadnje minute na mestu in vse čestitke fantom za prikazano.
Blaž Korošec, Cerknica: Čestitke nasprotniku za zmago.