logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

PRVAKI LOGATECTekma pred več kot 400 gledalci je bila izredno izenačena, igralci so postregli z zanimivo borbeno igro. Novi prvaki Lige K40 so igralci Košarkarskega kluba Logatec.

Tekma se je začela izredno nervozno. Tako si v prvi in drugi četrtini ni nobena od ekip priigrala večje prednosti. Ekipi sta se izmenjavali v vodstvu, na glavni odmor pa so s prednostjo odšli domači Logatčani z rezultatom 28:27. Tretja četrtina je minila v izjemno izenačenem duhu, dobra čvrsta obramba na obeh straneh ni dopustila lahkih košev. Matevž Mikuš pa je s trojko ob zvoku sirene Logatec zopet vrnil v prednost pred odločilno zadnjo četrtino. Komenda je pred zadnjim delom zaostajala za dve točki, 41:39. V zadnji četrtini so igralci Logatca naredili višjo razliko in je niso izpustili do konca. Tekmo si je ogledalo preko 400 ljudi, ki so lahko uživali v odlični atmosferi in zmagi domače ekipe s 57:45.