logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

dolgi kabliDolgi kabli iz Postojne so gostovali v Žireh, kjer smo spremljali zanimivo srečanje. Domačini so morali priznati premoč gostom.

Tekmo so bolje odprli Dolgi kabli, ki so si priigrali sedem točk naskoka pred drugo četrtino. Sledil je preobrat in domačini so na odmor odšli zgolj s točko zaostanka. V nadaljevanju so domačini nadaljevali z dobro napadalno igro in pred zadnjo četrtino povedli za tri točke. V zaključku tekme pa so izkušeni Postojnčani tekmo prevesili v svojo korist in slavili s 76:80. Pri domačih je 22 točk dosegel Miha Tratnik, pri gostih pa 24 Dejan Dramičanin.
2. krog - 1. LIGA - skupina 3
Žiri : Dolgi Kabli 76:80 (13:20, 20:14, 25:21, 18:25)
Statistika tekme

Jaka Dolenc, KK Žiri: Prva domača tekma pred navijači je postregla z rahlo nervozo na začetku prve četrtine. Do konca četrtine smo se sprostili in ujeli prikjuček. Zopet se je izkazala naša zunanja linija z učinkovitim metom. v zadnji četrtini je gostujoča ekipa bolje zaigrala v obrambi in z zadetima trojkama in protinapadom prišla do vodstva in koncne zmage. Čestitke gostujoči ekipi na zmagi. In seveda Hvala našim navijačem za podporo.

Sebastjan Bizjak, Dolgi kabli:Dobra izenačena tekma, katero smo uspešno pripeljali do zmage. Nasprotnik je znal kaznovati vsako našo napako v obrambi. Gremo naprej. Z glavami smo že pri Sežani, s katero pričakujemo tudi težko izenačeno srečanje.