logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

sezana ziriSežana je tudi drugič ugnala Logatec in si tako priigrala drugo mesto po drugem delu tekmovanja. Logatec pa bo v četrtfinale krenil s tretjega mesta.

Tekma se je začela izenačeno. Domačini so tekmo začeli z željo po zmagi za tri točke ali več, kar bi jim prineslo drugo mesto v skupini. Gostje iz Sežane so v drugi četrtini našli svojo igro in na glavni odmor odšli z dvema točkama razlike. Tudi v drugem polčasu so bili gostje korak pred Logatcem in na koncu slavili zmago s 50:58. Pred četrtfinalnimi boji je Sežana tako zasedla drugo mesto, Logatec pa tretje.
5. krog 1. Liga k40 - Skupina 1.-3. mesto
Logatec : Sežana 50:58 (18:17, 14:17, 10:14, 8:10)
Statistika tekme

Logatec: Čestitke Sežani za zmago. Mi smo izgubili preveč žog, da bi dobili to tekmo. Srčno upam, da se bodo stvari postavile na svoje mesto, ko bomo začeli s tekmami na izpadanje.
Sežana: V tekmo smo vstopili z namenom, da zmagamo, saj je bila zadnja tekma pred končnico in predvsem smo želeli dvigniti samozavest. Skozi celo tekmo smo bili v prednosti in na koncu tudi zasluženo zmagali. Logatcu bi čestital za borbeno tekmo in dobro organizacijo tekme.