logo k40 league

facebookicon youtubeicon photoicon

krs adeccoEkipa KRŠ je v sredo, 8. novembra, gostovala v Športni dvorani Šenčur, kjer jih je pričakala ekipa Kavarna zlato polje. Mlada domača ekipa ni bila kos izkušenim nasprotnikom, tako so morali priznati premoč z rezultatom 50:91.

V tekmo so odločno krenili gostje iz Radovljice, ki so si v prvih desetih minutah priigrali petnajst točk prednosti. Nadaljevanje prvega polčasa je bilo bolj izenačeno, na žalsot domačega trenerja pa njegovi varovanci niso znali izkoristiti črne lunkje ekipe KRŠ. V drugem polčasu so gostje zopet strnili svoje vrste in v napadu dosegli 25 točk, prejeli pa so jih zgolj 15. Zadnja četrtina je bila tako le formalna, končni rezultat pa 50:91. Pri domačih se je najbolj izkazal Gašper Črtalič s 16 točkami, pri gostih pa Toni Čošić z 17 točkami in 5 skoki.

4. krog - ZAHOD
Kavarna Zlato Polje : Klub radovljiških študentov 50:91 (8:23, 12:14, 15:25, 15:29)

Statistika tekme

Domen Malovrh, KZP: V tekmo smo vstopili preveč medlo, z malo želje v obrambi. Nasprotnik je to s pridom izkoristil in z močnimi prodori naredili začetno razliko, ki so jo držali do konca. Čestitke ekipi KRŠ za zasluženo zmago.
Janin Žnidar, KRŠ: V tekmo smo šli zbrano in hitro povedli. V drugi četrtini je naša igra padla, a tega naši nasprotniki niso znali izkoristiti. Po premoru smo znova odlično zaigrali in varno pripeljali tekmo do konca. Za zelo prijetno in fer tekmo se zahvaljujemo sodnikom in nasprotni ekipi.